Pomoc w zakładaniu spółek

Przedsiębiorcy, którzy dopiero przygotowują się do założenia swojej działalności gospodarczej, często analizują regulacje prawne, które ich dotyczą, jednak toną w formalnościach. Nie mając rozeznania w obowiązkach i uprawnieniach, które przewidują przepisy prawa, a nierzadko również nie wiedzą, jaki rodzaj działalności gospodarczej byłby dla nich najlepszy. W takich sytuacjach niezbędna okazuje się pomoc prawnika, który ma odpowiednie doświadczenie.

Skuteczne wsparcie dla młodych przedsiębiorców można znaleźć w mojej kancelarii prawnej, zlokalizowanej w Braniewie. Jako radca prawny, działający także w Elblągu, mam szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu różnych gałęzi prawa, w tym prawa spółek handlowych. Dlatego też mogę zaoferować Państwu skuteczną pomoc w wyborze formy i założeniu spółki.

Jak wygląda pomoc prawnika w zakresie tworzenia działalności gospodarczych?

Jako specjalista w zakresie prawa gospodarczego mogę:

  • doradzić w kwestii wyboru formy prawnej spółki,
  • uczestniczyć w opracowaniu projektu umowy spółki u notariusza, a także uczestniczyć w czynnościach notarialnych,
  • pomóc w przygotowaniu dokumentów założycielskich (statutu, uchwał, regulaminów etc.),
  • złożyć w Państwa imieniu wniosek o wpis spółki do KRS.

Ponadto mogę również świadczyć bieżące doradztwo w związku z powstającą działalnością. Dzięki fachowemu wsparciu zakładanie spółek staje się dużo łatwiejsze – zdecydowaną większość formalności bowiem bierze na siebie prawnik. Tym samym Państwo możecie skupić się na najważniejszym dla Was – budowaniu działalności gospodarczej.

Jeśli więc “gubicie” się Państwo w procedurach, z którymi wiąże się zakładanie spółek, macie wątpliwości co do formy prawnej w jakiej rozpocząć działalność, a także chcecie stworzyć rzetelne dokumenty założycielskie, to w prowadzonej przeze mnie kancelarii z Braniewa znajdziecie odpowiednią pomoc. Udzielam wsparcia również klientom z Elbląga, a także innych okolicznych miejscowości.

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego?

Odpowiem na pytania, rozwieję wątpliwości w zrozumiałym języku i opowiem o szczegółach współpracy.

Bez zobowiązań.